Web sitemize hoşgeldiniz

Doğru Teşhis, Doğru Tedavi ve Mükemmel Sonuç

Beyin kanaması, beyin tümörleri ve beyin anevrizmalarında doğru tedavi için doğru teşhis hayati bir öneme sahiptir. Geç tanı koyulduğunda veya yanlış tedavi uygulandığında telafisi mümkün olmayan hayati riskler ortaya çıkabilmektedir.

beyin kanama tümör doğru teşhis

Doğru teşhis en kısa sürede konularak risk azaltılmalı ve ortadan kaldırılmalıdır. Bunun içinse hastanın kendinde olan değişiklikleri erkenden fark edebilmesi ve vakit kaybetmeden uzman bir beyin cerrahına başvurması gereklidir.

beyin kanama tümör doğru tedavisi

Beyin hastalıklarında doğru ve erken teşhis çok iyi sonuçlar vermekteyken ileri aşamalarda tedavi daha zor ve tehlikeli olabilmektedir.

beyin kanama tümör doğru tedavisi sonuç

Buraya tıklayarak gerçekleştirdiğimiz ameliyatları görüntüleyebilir ve hastalığınız hakkında bize başvurabilirsiniz.

Etiketler:

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. MERT dedi ki:

    merhabalar sayın doktorum benim kuzenimin neredeyse bütün beynini saran bir tümör var ve danıştığımız bir kaç doktor bizlere 3-4 ay ömrünün kaldığını ve uyutarak ışın tedavisi uygulanmasını gerektiğini söylüyor almanyada yaşıyor aynı şeyleri oralardaki doktorlarda söylemiş uyulup yapılmasının sebebi ise çok hareket etmesi durmamasıymış eğer öyle olursa boynu falan kırılabilirmiş hasta 40 45 yaşları arasında erkek bir hasta bu konu hakkında bir bilgi almak istedim çünkü net bir bilgi alarak yapılması gerekeni kısa sürede yapmak istiyoruz şimdiden sizlere teşekkür ederim

  2. MERT dedi ki:

    SİZLERDEN RİCAM YA MAİLİMDEN YADA 05367941371 NOLU TELEFONUMDAN BANA ULASMANIZ TESEKKURLER

Yorum Yaz